Slajd 1 Slajd 3 Slajd 2

O firmie

Agencja celna Speed Cargo Service jest firmą prężną opartą na wieloletnim doświadczeniu w branży spedycyjnej. Dzięki współpracy z firmą o globalnym zasięgu jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każde miejsce na świecie.

 

Posiadamy umowy na przewozy międzynarodowe z najważniejszymi liniami lotniczymi. Współpracujemy z firmami kurierskimi (DHL, TNT, UPS), wysyłamy i dostarczamy towary door-to-door. Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie spedycji morskiej, lotniczej, drogowej. Doświadczony zespół spedytorów, agentów celnych do wyłącznej obsługi cargo lotniczego, morskiego, drogowego służy klientom kompleksowym doradztwem w zakresie transportu.

 

Kompleksowa obsługa celna jest uzupełnieniem naszej oferty. Zapoczątkowało ją uzyskanie w 1997 roku Zezwolenie Nr 610 Prezesa Głównego Urzędu Ceł na prowadzenie działalności usługowej z zakresu praw celnych.

 

Nasza agencja dokonuje odpraw celnych w systemach ECS, ICS do momentu ich wdrożenia oparte jest na nowych rozwiązaniach polegających na wymianie komunikatów w formie elektronicznej.

Middle Left BG

Kontakt z nami

Agencja Celna

SPEED CARGO SERVICE

ul. Słowackiego 206

80-298 Gdańsk, Poland

Tel.: +48 58 341 00 18

Fax: 048 58 345 22 88

Teresa Chojnacka:

teresak@speedcargo.com.pl

Urszula Sęp:

urszulas@speedcargo.com.pl

Oraz:

rafals@speedcargo.com.pl

krzysztofs@speedcargo.com.pl

Logo