O firmie

Agencja celna Speed Cargo Services

jest firmą prężną opartą na wieloletnim doświadczeniu w branży spedycyjnej. Dzięki współpracy z firmą o globalnym zasięgu jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każde miejsce na świecie.

Posiadamy umowy na przewozy międzynarodowe z najważniejszymi liniami lotniczymi. Współpracujemy z firmami kurierskimi (DHL, TNT, UPS), wysyłamy i dostarczamy towary door-to-door. Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie spedycji morskiej, lotniczej, drogowej. Doświadczony zespół spedytorów, agentów celnych do wyłącznej obsługi cargo lotniczego, morskiego, drogowego służy klientom kompleksowym doradztwem w zakresie transportu.

Kompleksowa obsługa celna jest uzupełnieniem naszej oferty. Zapoczątkowało ją uzyskanie w 1997 roku Zezwolenie Nr 610 Prezesa Głównego Urzędu Ceł na prowadzenie działalności usługowej z zakresu praw celnych.

Nasza agencja dokonuje odpraw celnych w systemach ECS, ICS do momentu ich wdrożenia oparte jest na nowych rozwiązaniach polegających na wymianie komunikatów w formie elektronicznej.

Odebranie towaru od klienta oraz odprawa celna w eksporcie GRATIS!
Międzynarodowa spedycja lotnicza, morska, lądowa